Yüzme Havuzları & Bakımı

Başta çocuklar olmak üzere milyonlarca kişinin kullandığı yüzme havuzları son yıllarda günlük yaşamımıza yoğun olarak girmiştir. Önceleri sadece yaz aylarında kullanılan ve özellikle turizm bölgelerinde bulunan yüzme havuzları bugün yazlık; kışlık sitelerde, villa veya özel konutlarda ve hatta okullarda, hastanelerde dahi bulunmakta ve kullanılmaktadır.

Farklı çeşitleri bulunan yüzme havuzlarını yapıldıkları mekana göre açık ve kapalı olarak ayırabileceğimiz gibi, kullanım şekli, amacı ve yapılarına göre de ayrıma tabi tutmak mümkündür.

Sağlık, spor, eğlence ve serinleme ihtiyaçlarımızı karşıladığımız yüzme havuzları beraberinde sağlığımızı tehdit eden risklerde taşımaktadır. Sağlığımız açısından risk oluşturmayacak bir havuzun öncelikle standartlara uygun tasarım ve projesinin olması ve standartlara uygun dezenfeksiyon sistemine sahip olması gerekmektedir.

Bartaş, talepleriniz doğrultusunda standartlara uygun yüzme havuzları inşaa etmekte, periyodik bakım ve temizlik hizmetleri ile sağlığımızı tehdit eden riskleri önlemekte, hoş ve sağlıklı zaman geçirmenizi sağlamaktadır.