Bahçe Bakımı

Bahçenizde yapılan peyzaj tasarımı ile sağladığınız keyfin devamlılığı, bahçe bakımı ile mümkündür. Bahçe bakımı ile dört mevsim güzel, hoş ve huzur veren bahçelere sahip olabilirsiniz.

Bahçe bakımı; sulama, gübreleme, budama, çim biçimi, hastalık ve zararlı mücadelesi gibi işlemlerin uygun zamanda ve gerektiği şekilde yapılması olarak tanımlanabilir.

İşinin uzmanı kişiler tarafından, zamanında ve doğru şekilde yapılacak müdahaleler ile sürekli bakımlı ve canlı bahçelere sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir bahçe için;
toprak özelliklerine göre bitkilerin zamanında dikilmesi, gübrelenmesi, mantar, virus, bakterilere ve böceklere karşı mücadele edilmesi gerekmektedir. Doğru zamanlarda ve uygun şekillerde yapılacak çim biçme ve budama, bitkilerin sağlıklı gelişimi için gereklidir. Dal ve yaprakların temizlenmesi, yabani otlarla mücadele ve bitki köklerinin havalandırılması ve düzenli sulama yapılması gereken diğer işlerdir.

İşinin uzmanı kişiler tarafından, zamanında ve doğru şekilde yapılacak müdahaleler ile sürekli bakımlı ve canlı bahçelere sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir bahçe için; toprak özelliklerine göre bitkilerin zamanında dikilmesi, gübrelenmesi, mantar, virus, bakterilere ve böceklere karşı mücadele edilmesi gerekmektedir. Doğru zamanlarda ve uygun şekillerde yapılacak çim biçme ve budama, bitkilerin sağlıklı gelişimi için gereklidir. Dal ve yaprakların temizlenmesi, yabani otlarla mücadele ve bitki köklerinin
havalandırılması ve düzenli sulama yapılması gereken diğer işlerdir.

İşte bütün bu işleri ve burada yazmadığımız diğer bahçe işlerini biz Bartaş olarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sezonluk ya da yıllık olarak yapmakta, sizler için takip etmekte, planlamakta ve uygulamaktayız.

Bu durumda, size sadece bu işin keyfini sürmek kalıyor.